Klub nocny PRELUDIUM hotel spa toruń

KLUB NOCNY PRELUDIUM

Klub nocny "Preludium"  oferuje swobodną atmosferę rozmów kuluarowych przy dobrej muzyce i  interesujacych trunkach.  Atrakcją klubu jest karaoke i niespotykany wybór win najlepszych w okolicy. Klub może być wynajmowany wyłącznie na potrzeby Gości konferencyjnych . Klub wyposażony jest w nowoczesne karaoke , które poprawia humor wszystkim uczestnikom.  Bar w klubie serwuje specjalne drinki i przekąski. 

 

KORTY TENISOWE

Do Państwa dyspozycji oddajemy 2 korty o ceglanej nawierzchni, położone w rekreacyjnej części 16 hektarowego Parku. Sztuczne oświetlenie umożliwi grę także po zapadnięciu zmroku.

Dla Państwa wygody kort można zarezerwować telefonicznie pod numerem 56/642 31 00.

– 1h – 20zł

Korty Tenisowe hotel spa toruń
boisko do śiatkówki hotel spa toruń

BOISKO DO SIATKÓWKI

Osobom lubiących ruch na świeżym powietrzu i gry zespołowe proponujemy skorzystać z boiska do piłki siatkowej plażowej. Piaszczysta nawierzchnia pozwoli na bezpieczną zabawę, a mecz siatkarski to doskonała forma rozrywki dla rodzin oraz wesoła możliwość rywalizacji dla grup zorganizowanych.

WĘDKOWANIE

Na terenie pałacowego parku znajduje się staw rybny zapraszający do wędkowania. W recepcji bezpłatnie udostępniamy wędki a złowione przez Gości ryby Szef kuchni przyrządzi jeszcze tego samego dnia. Wędkowanie to dobry pomysł na stresy dnia codziennego

nordic walking hotel spa toruń
wycieczki rowerowe hotel spa toruń

WYCIECZKI ROWEROWE

Lokalizacja Centrum Konferencyjnego w Turznie pozwala na organizację ciekawych wycieczek rowerowych po okolicy. Zachęcamy do odwiedzenia okolicznych miejscowości, czy wybrania się nad urokliwie położone nieopodal Pałacu jezioro w Kamionkach ( 5km od Palacu). Jezioro w Kamionkach to duża plaża , czysta woda i pełna infrastruktura turystyczna ( wynajem nowoczesnych rowerów wodnych, kajaków itd.) 

Gościom hotelu umożliwiamy wypożyczenie rowerów:

– 1 godzina  – 20zł / 2 godziny - 30 zł 

– 1 dzień – 40zł
 

BILARD

Dla Gości hotelowych gratis.

bilard hotel spa toruń

Centrum Konferencyjne Pałac w Turznie Hotel & SPA
ul. Toruńska 1
87-148 Turzno

pon. - pt.
09:00 - 17:00